Wymarzone meble dla Twojej kuchni.
Jakość. Funkcjonalność. Nowoczesność.

Studio mebli kuchennych Merbau

Meble kuchenne na wymiar Trójmiasto

Witamy w Merbau – studio mebli kuchennych!

WYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI »

Trafiliście Państwo na stronę firmy z wieloletnim, piętnastoletnim doświadczeniem. Znakami rozpoznawczymi naszych mebli są jakość, funkcjonalność i nowoczesność. Tworzymy kuchnie na wymiar i na specjalne zamówienie. Oferujemy kompleksową usługę – od projektu, po wykonanie mebli i ich montaż. Możecie na nas liczyć również przy aranżacji wnętrz – nie tylko kuchni.

Dlaczego kuchnie na wymiar?

Bo to gwarancja pełnego dopasowania wnętrza do jego użytkownika. Kuchnia musi być wygodna, funkcjonalna ale też piękna – dzięki kuchniom stworzonym na wymiar to wszystko jest możliwe, bez żadnych kompromisów. Zyskujemy wnętrze w pełni indywidualne i niepowtarzalne.

Kuchnie na wymiar to także świetne rozwiązanie dla nietypowych pomieszczeń, np. poddaszy, które ciężko urządzić ze względu na ich specyficzny układ. W takim wypadku, jeśli wybieramy gotowe zestawy mebli, musimy znaleźć wyposażenie tylko w konkretnych wymiarach. To nie należy do łatwych zadań, a w zasadzie może być niemożliwe. Kuchnia na wymiar sprawia, że wszystko staje się banalnie proste – projektujemy i wybieramy takie wymiary i kształty mebli, które nie tylko nam się podobają, ale idealnie dopasują się do problematycznego wnętrza.

Jakość, funkcjonalność, nowoczesność

Nie można zapominać o jednym – gotowe zestawy mebli są produkowane masowo. Po pierwsze, nie zapewni to unikalności. Po drugie, ciężko będzie znaleźć odpowiadający nam styl. Po trzecie i najważniejsze – w produkcji masowej często ogranicza się jej koszta i cierpi na tym jakość użytych materiałów oraz wykorzystane do produkcji technologie. Dzięki kuchni na wymiar zyskujemy jakość, funkcjonalność i nowoczesność. Każdy element tworzony jest na specjalne zamówienie o szczegółowych wytycznych przez co ich produkcja jest skrupulatna, solidna i dokładna.

Indywidualne projektowanie kuchni ma jeszcze wiele zalet, które można by było wymieniać godzinami. Najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie własnej kuchni na wymiar i przekonanie się na własnej skórze o płynących z niej korzyściach.

WFM kuchnie – Wolsztyńska Fabryka Mebli

Jesteśmy również dystrybutorem renomowanych kuchni Wolsztyńskiej Fabryki Mebli. To polska firma, która na rynku działa nieprzerwanie od 65 lat. Tu tradycja miesza się z nowoczesnością, tworząc spójną całość.

W naszej ofercie znajdują się także szafy i garderoby Elfa – lidera w dziedzinie przechowywania. W ofercie studio mebli kuchennych Merbau nie zabrakło miejsca dla profili do drzwi przesuwnych rodzimej firmy Indeco.

Zachęcamy do obejrzenia galerii, w której możecie zobaczyć Państwo nasze aranżacje wnętrz i wykonane kuchnie na zamówienie. Jeśli zapragniecie także stworzyć swoją unikalną przestrzeń – zapraszamy do kontaktu lub odwiedzin w siedzibie naszej firmy!


W studiu pojawila się nowa ekspozycja

Serdecznie zapraszamy!

szczegóły »