Wymarzone meble dla Twojej kuchni.
Jakość. Funkcjonalność. Nowoczesność.

Meble kuchenne i łazienkowe w Trójmieście

Kilka słów o firmie

Zapraszamy Państwa do pięknego Sopotu, gdzie mieści się nasze Studio Mebli Kuchennych Merbau. Już od przeszło 15 lat specjalizujemy się w projektowaniu mebli kuchennych i mebli łazienkowych oraz wykonujemy różnego rodzaju zabudowy, garderoby i szafy. Przez ten długi czas nabyliśmy ogromne doświadczenie zawodowe, dzięki czemu staliśmy się specjalistami w projektowaniu i tworzeniu trwałych i ekskluzywnych mebli.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowej aranżacji i wyposażeniu wnętrz, od projektu do montażu. Każdy projekt jest niepowtarzalny, oparty na indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach klienta. Nasze zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie gwarantują wnętrza funkcjonalne i eleganckie.

Zapraszamy do studia w celu omówienia wstępnej koncepcji i szacunkowej wyceny. Współpraca z nami to gwarancja solidności i fachowości. Pragniemy poinformować, że prowadzimy sprzedaż ratalną 0%.

wfm-kuchnie

Niektóre z opinii naszych klientów

„Szczerze polecam usługi , zamówiłam kuchnię i dwie szafy , montaż terminowy , wysoka jakość materiałów i usług. Przemiła Pani Beatka zawsze dostępna w razie zapytania i potrzeby . Firma solidna i sumienna.” Pani Iwona

„Kilka lat temu firma robiła mi kuchnię. Pani Beata bardzo uważnie słuchała, jak chcę ją urządzić, podpowiadała rozwiązania i w końcu zaprojektowała ją tak, że byłam zachwycona wyglądem i funkcjonalnością. Naturalnie kiedy niedawno zaplanowałam remont łazienki i pokoju, to jej powierzyłam projekty. Jestem bardzo zadowolona z wyniku. Wspaniały jest tez montażysta, Pan Wojtek. Trudno znaleźć tak dobrego fachowca, który bardzo szybko i dobrze montuje meble i sprzęt a do tego montując w moim mieszkaniu meble w pokoju, sprawdził wszystkie szafki w kuchni montowane kilka lat wcześniej, podokręcał zawiasy i naprawił drobne ubytki na blacie wynikające z użytkowania.” Pani MirosławaZapraszamy do studia w celu omówienia wstępnej koncepcji i szacunkowej wyceny.

GWARANTUJEMY SOLIDNOŚĆ I FACHOWOŚĆ.
Prowadzimy również sprzedaż ratalną 0%.